rejestracja SGZOZ Wilskowice

Ważny komunikat

 

Szanowni Państwo,

22 stycznia br. rozpoczął się etap rejestracji na szczepienia p/COVID dla osób 70+. Jednak, ze względu na ograniczoną dostępność szczepionki, nie udało nam się umówić wszystkich pacjentów w procesie rejestracji na konkretny termin. Mimo to, można zgłaszać się na szczepienie przez infolinię 989 lub formularz internetowy za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta. Osoby obsługujące infolinię spróbują znaleźć dla chętnych najbliższy wolny termin szczepienia, ale w innym punkcie szczepień, niż SGZOZ w Wilkowicach.

Pacjentów, którzy wyrazili chęć zaszczepienia się w Samodzielnym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Wilkowicach, a nie otrzymali konkretnego terminu, prosimy o cierpliwość.

W momencie zwiększenia się dostępności dawek, proces rejestracji elektronicznej przez SGZOZ w Wilkowicach zostanie wznowiony, a osoby zarejestrowane zostaną poinformowani o terminie szczepienia, poprzez sms z wiadomością o konkretnym terminie szczepienia (data wraz z godziną) lub za pośrednictwem rozmowy telefonicznej.

Narodowy Program Szczepień p/COVID cieszy się dużym zainteresowaniem.

W przypadku posiadania możliwości zamawiania  większej ilości dawek szczepień, dołożymy wszelkich starań, aby te zamówienia móc zrealizować. Jednocześnie informujemy, że wówczas uruchomimy punkt szczepień również w soboty i niedziele.